KINGFAST M.2 256GB SSD SATA3

TRANSPORT FALAS!   Risi  
8305
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 08.12.2020


Çmimi i rregullt 85,00 €. Save 20,00 € (24 %)
65,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

KINGFAST M.2 256GB SSD SATA3


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "KINGFAST M.2 256GB SSD SATA3"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

Në magazinë në dyqan
85,00 € 59,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: SSD 960GB Intenso High Performance 2.5"

SSD 960GB Intenso High Performance 2.5"

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Adapter 2.5 "SATA SSD / HDD> USB3, incl. Protective case

Adapter 2.5 "SATA SSD / HDD> USB3, incl. Protective...

Nuk eshte ne Stok