Inter-Tech AC KB-208 Wireless Mouse&Keyboard combo, black

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
16265
88884074
Other
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (8%): 18,52 €
20,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Inter-Tech AC KB-208  Wireless Mouse&Keyboard combo, black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Inter-Tech AC KB-208 Wireless Mouse&Keyboard combo, black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP P27h G4 27" MONITOR

HP P27h G4 27" MONITOR

Nuk eshte ne Stok
280,00 € 220,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Intel Core i9-9900 Gen.9 / GeForce GTX 1650 4GB / SSD 480 / Case LED RGB Build Desktop

Intel Core i9-9900 Gen.9 / GeForce GTX 1650 4GB /...

Nuk eshte ne Stok
1.250,00 € 999,99 € Shto në shportë