Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
16264
88884075
Other
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (8%): 11,11 €
12,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

 

 

 


Pershkrim i detajuar

Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

Mendimet dhe komente të klientëve për "Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP ProBook 450 G6 i5-8265U / 8GB / 256GB SSD / Full HD

HP ProBook 450 G6 i5-8265U / 8GB / 256GB SSD / Full HD

Processor: Intel i5
Processor description: Intel Core i5-8265U 1,6 GHz
Nuk eshte ne Stok
850,00 € 599,99 € Shto në shportë