Intenso 32GB Slim Line USB3.0

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15291
353248
Other
USB & Memory Cards
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Çmimi i rregullt 19,99 €. Save 8,00 € (40 %)
11,99
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Intenso 32GB  Slim Line USB3.0


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Intenso 32GB Slim Line USB3.0"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme