Intenso 32GB Slim Line USB3.0

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15291
353248
Other
USB & Memory Cards
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 04.03.2021


Çmimi i rregullt 19,99 €. Save 8,00 € (40 %)
11,99
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Intenso 32GB  Slim Line USB3.0


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Intenso 32GB Slim Line USB3.0"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS VivoBook 15 R564FJ-EJ520T i7-10510U / 12GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home

ASUS VivoBook 15 R564FJ-EJ520T i7-10510U / 12GB DDR4...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-10510U, 4x 1.80GHz
Nuk eshte ne Stok
999,99 € 899,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: DELL NB Inspiron 15 3000 3593, Intel Core i7-1065G7

DELL NB Inspiron 15 3000 3593, Intel Core i7-1065G7

Resolution: FHD (1920 x 1080)
Processor: i7-1065G7
Processor description: Intel Core Intel Core i7-1065G7 Processor (8MB Cache, up to 3.9 GHz)
Nuk eshte ne Stok
899,99 € 780,00 € Shto në shportë