INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 480GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-3

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16120
Other
Desktop Computers
I ri
Nuk eshte ne Stok
Pa TVSH (8%): 833,32 €
899,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description NVIDIA GTX 1660 Super 6GB
Processor Intel i5
Processor description Intel Core i5-10400F 2.90Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 16GB
SSD 480 GB

Përshkrim i produktit

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 480GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-3


Pershkrim i detajuar

> Intel® Core™ i5-10400F Processor

Processor Base Frequency 2.90 GHz

Max Turbo Frequency 4.30 GHz

# of Cores6 # of Threads12

> GPU PCIE GTX 6GB 1660 Super Gainward Pegasus OC

> SSD 480GB 

> RAM 16GB DDR4 Memory

> Motherboard MOT 1200 ASRock H410M / ac mATX comes with a 802.11ac WiFi

> Power Syplay 620W Inter-Tech Argus APS-620W

> Case Midi LC-Power 703B Quad-Luxx - ATX gaming case

Mendimet dhe komente të klientëve për "INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 480GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-3"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: MSI GL75 9SE-249 - Thin i7-9750H/ 16GB DDR4 / 512GB SSD+1TB HDD / RTX2060/ Win 10

MSI GL75 9SE-249 - Thin i7-9750H/ 16GB DDR4 / 512GB...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-9750H 2.60GHz
Nuk eshte ne Stok
1.399,99 € 1.300,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Dell Hard Drive 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled ,Customer Kit

Dell Hard Drive 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled...

Nuk eshte ne Stok
260,00 € 199,99 € Shto në shportë