INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-2

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16119
Other
Desktop Computers
I ri
Nuk eshte ne Stok
Pa TVSH (8%): 740,73 €
799,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB
Processor Intel i5
Processor description Intel Core i5-10400F 2.90Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 16GB
SSD 240 GB

Përshkrim i produktit

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-2


Pershkrim i detajuar

> Intel® Core™ i5-10400F Processor

Processor Base Frequency 2.90 GHz

Max Turbo Frequency 4.30 GHz

# of Cores6 # of Threads12

> GPU PCIE GTX 1660 6GB ZOTAC Twin Fan

> SSD 240GB 

> RAM 16GB DDR4 Memory

> Motherboard MOT 1200 ASRock H410M / ac mATX

> Power Syplay 620W Inter-Tech Argus APS-620W

> Case Midi LC-Power 703B Quad-Luxx - ATX gaming case

Mendimet dhe komente të klientëve për "INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-2"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: 4TB Intenso Retail intern

4TB Intenso Retail intern

Në magazinë në dyqan
Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit:  Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Black 32GB  Dual SIm

Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Black 32GB Dual SIm

Nuk eshte ne Stok
239,00 € 219,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Prestige Black CF380A HP - MFP M476

Prestige Black CF380A HP - MFP M476

Incoming
39,00 € 25,00 € Shto në shportë
edhe Pamja e produktit: APACER FLASH DRIVE 128GB  AH350 USB3.1 Gen1

APACER FLASH DRIVE 128GB AH350 USB3.1 Gen1

Në magazinë në dyqan
35,00 € 20,00 € Shto në shportë