HP Pavilion Gaming TG01-1300ng i7-10700F/GTX1660Ti/16GB/256GB SSD + 1TB HDD/Win 10 Home

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
16146
118913
HP
Desktop Computers
I ri
Nuk eshte ne Stok
Pa TVSH (8%): 1.111,10 €
1.199,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand HP
Condition NEW - regular program
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB
Operating System Windows 10
Processor Intel i7
Processor description Intel Core i7-10700f 2.90Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 16GB
HDD 1000GB

Përshkrim i produktit

HP Pavilion Gaming TG01-1300ng i7-10700F/GTX1660Ti/16GB/256GB SSD + 1TB HDD/Win 10 Home


Pershkrim i detajuar

HP Pavilion Gaming TG01-1300ng
Processor Intel® Core™ i7-10700F 
Processor Base Frequency 2.90 GHz
# of Cores8 # of Threads16
16M Cache, up to 4.80 GHz
GPU GTX1660Ti 6GB
RAM 16GB DDR4
SSD 256GB + HDD 1TB
Win 10 Home

Mendimet dhe komente të klientëve për "HP Pavilion Gaming TG01-1300ng i7-10700F/GTX1660Ti/16GB/256GB SSD + 1TB HDD/Win 10 Home"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Laser MFP 135w Print Copy Scan + WiFi

HP Laser MFP 135w Print Copy Scan + WiFi

Nuk eshte ne Stok
199,99 € 129,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Dell Hard Drive 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled ,Customer Kit

Dell Hard Drive 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Cabled...

Nuk eshte ne Stok
260,00 € 199,99 € Shto në shportë
Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung A202F/DS Galaxy A20e Blue Dual SIm

Samsung A202F/DS Galaxy A20e Blue Dual SIm

Nuk eshte ne Stok
165,00 € 149,00 € Shto në shportë