HP P27h G4 27" MONITOR

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15972
1114638
HP
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 03.03.2021


Çmimi i rregullt 280,00 €. Save 60,00 € (21 %)
220,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand HP
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 27"
Resolution 1920x1080

Përshkrim i produktit

68.6cm / 27 '' (1920x1080) HP P27h G4 VGA DisplayPort HDMI 16: 9 5ms VESA Speaker Full HD Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "HP P27h G4 27" MONITOR"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Nikon D3400 18-105mmVR

Nikon D3400 18-105mmVR

Në magazinë në dyqan
655,00 € 555,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Samsung A315FN/DSN Galaxy A31 Black and Blue Dual Sim

Samsung A315FN/DSN Galaxy A31 Black and Blue Dual Sim

Në magazinë në dyqan
359,00 € 299,00 € Shto në shportë