HP 24-df0013ng AiO Touch Screen 23.8 "i5-1035G1 8GB DDR4 / 512 GB SSD / Win 10 Home

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16705
121443
HP
All-In-One
I ri
Nuk eshte ne Stok
Çmimi i rregullt 1.250,00 €. Save 400,01 € (32 %)
849,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Graphic Integrated
Operating System Windows 10 Home
Processor description Intel Core i5-1035G1  1.10Ghz up to 3.60 GHz
Resolution FHD (1920 x 1080)
Touchscreen Yes
RAM 8GB
Display 24"
SSD 512GB

Përshkrim i produktit

HP 24-df0013ng AiO Touch Screen 23.8 "i5-1035G1 8GB DDR4 / 512 GB SSD / Win 10 Home


Pershkrim i detajuar

Display 23.8inch 1920 x 1080p Full HD    
Processor i5-1035G1 1.0GHz 
Turbo frequency (max.) 3.6GHz    
Graphics card intel UHD Graphics    
RAM 8GB DDR4 
SSD 512GB    
Windows 10 Home

Mendimet dhe komente të klientëve për "HP 24-df0013ng AiO Touch Screen 23.8 "i5-1035G1 8GB DDR4 / 512 GB SSD / Win 10 Home"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Nikon D7200 18-140mmVR 930

Nikon D7200 18-140mmVR 930

Në magazinë në dyqan
930,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Dell Inspiron 3580 TOUCHSCREEN    

Dell Inspiron 3580 TOUCHSCREEN    

Processor: Intel Pentium
Processor description: Intel Pentium  Gold 5405U 2.3GH
Nuk eshte ne Stok
449,00 € 399,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS F420UA-EK992T i5-8250U / 8GB DDR3 / 256GB SSD / Full HD

ASUS F420UA-EK992T i5-8250U / 8GB DDR3 / 256GB SSD /...

Processor: Intel i5
Processor description: Intel Core i5-8250U (1.6GHz, 6MB)
Nuk eshte ne Stok
650,00 € 450,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Table mount for 3 monitors up to 69cm 27 "8KG Digitus DA-90362

Table mount for 3 monitors up to 69cm 27 "8KG...

Në magazinë në dyqan
100,00 € Shto në shportë