Headset DEFENDER Wireless FreeMotion B570

TRANSPORT FALAS!  
14819
63570
DEFENDER
I ri
2 vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 26,95 €
31,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand DEFENDER
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 2 years

Pershkrim i detajuar

Tip slušalk: naglavne, withoutžične
Connectivity: bluetooth
Range: 10 to 15 m
Frekvenca endurance: 2.402–2.480 GHz
Frekvenca slušalk: 20Hz - 20000Hz
Frekvenca microphones: 100Hz - 16000Hz
built and FM receiver

Colour: gray-red
Čas poslušanja with enim polnjenjem: to 9h

Mendimet dhe komente të klientëve për "Headset DEFENDER Wireless FreeMotion B570"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

Në magazinë në dyqan
85,00 € 59,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: MARVO HG8901 Wired Gaming

MARVO HG8901 Wired Gaming

Në magazinë në dyqan
Pamja e produktit: REMAX Earphone RM-565i red

REMAX Earphone RM-565i red

Në magazinë
Pamja e produktit: REMAX Earphones RM-512 tarnish

REMAX Earphones RM-512 tarnish

Në magazinë