Headset DEFENDER Wireless FreeMotion B530

TRANSPORT FALAS!  
14829
63530
DEFENDER
I ri
2 vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 30,34 €
35,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand DEFENDER
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 2 years

Pershkrim i detajuar

Features:

  • Tip slušalk: naglavne, withoutžične
  • Connectivity: Bluetooth (V4.2+EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP)
  • Range: 10m
  • Kontrolni gumbi on slušalki (možnost javljanja on klice)
  • Bluetooth modul vam allows, yes vašo wired audio napravo premenite into withoutwired
  • Frekvenca endurance: 2.402–2.480 GHz
  • Frekvenca slušalk: 20Hz - 20000Hz
  • Frekvenca microphones: 100Hz - 16000Hz
  • Colour: black-red
  • Čas poslušanja with enim polnjenjem: to 8h
Mendimet dhe komente të klientëve për "Headset DEFENDER Wireless FreeMotion B530"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!