Headset DEFENDER Wireless FreeMotion B530

TRANSPORT FALAS!   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
13016
63530
DEFENDER
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 55,00 €. Save 15,00 € (27 %)
40,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand DEFENDER
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Features:

Headphone type: headset, wireless
Connectivity: Bluetooth (V4.2 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP)
Range: 10m
On-handset control buttons (on-call answering option)
The Bluetooth module allows you to change your wired audio device into withoutwired
Endurance frequency: 2,402–2,480 GHz
Headphone frequency: 20Hz - 20000Hz
Frequency of microphones: 100Hz - 16000Hz
Color: black-red
Listening time with one charge: it 8h

Mendimet dhe komente të klientëve për "Headset DEFENDER Wireless FreeMotion B530"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: REMAX Earphones RM-512 red

REMAX Earphones RM-512 red

Në magazinë
Pamja e produktit: REMAX Earphones RM-512 silver

REMAX Earphones RM-512 silver

Në magazinë
Pamja e produktit: REDRAGON gaming headset SKY, black

REDRAGON gaming headset SKY, black

Në magazinë në dyqan
49,99 € 40,00 € Shto në shportë