GTX 1660 6GB Palit Dual - Dual Slot - 2Fan 1xDVI/1xDP/1xHDMI

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15287
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Çmimi i rregullt 299,99 €. Save 80,00 € (27 %)
219,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Palit
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB

Përshkrim i produktit

GTX 1660 6GB Palit Dual - Dual Slot - 2Fan 1xDVI/1xDP/1xHDMI


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "GTX 1660 6GB Palit Dual - Dual Slot - 2Fan 1xDVI/1xDP/1xHDMI"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Prestige Dell 2330 Dell 2330

Prestige Dell 2330 Dell 2330

Incoming
50,00 € 45,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Omen 15-dh0310ng Shadow Black i7-9750H/ 16GB DDR4 / 512GB SSD / RTX2060

HP Omen 15-dh0310ng Shadow Black i7-9750H/ 16GB DDR4...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-9750H 2.60GHz
Nuk eshte ne Stok
1.899,99 € 1.299,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Toshiba External Hard Drive 2 TB USB 3.0 Black

Toshiba External Hard Drive 2 TB USB 3.0 Black

Në magazinë në dyqan
99,99 € 69,99 € Shto në shportë