Google Chromecast with Google TV (Snow)

TRANSPORT FALAS!  
16062
GA01919
GOOGLE
OTHER
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 16.03.2021


Pa TVSH (18%): 90,71 €
107,04
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand GOOGLE
Condition NEW - regular program
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Uživajte into HDR 4K UHD vsebinh with vaše mobilne devices / aplikacije with Google Chromecast-om. Chromecast enostavno Switcheste on vaš TV / WiFi Network and imate instanten dostop to širokega nabora Android aplikacij. support for 4K UHD (3840 x 2160) Resolution @60Hz. on podlagi HDR10, HDR10+ and Dolby Vision HDR bo slika / video vibrantnih-detajlnih colours. over glasovnega upravljanja (support samo for angleški Language) pa vam je on voljo also Google asistent.

Features:

 • operating system: Android
 • support Resolutioni: 3840 x 2160p 60 sličic on sekundo
 • HDR Compatibility: HDR10, HDR10+, Dolby Vision
 • Dolby / DTS support: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
 • WiFi stanyesrd: Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4 GHz, 5 GHz
 • Google Assistant (glasovno upravljanje into angleškem Languageu)
 • priložen Yesljinski upravljalec (bateriji priloženi)
 • Dimensions: 38 x 18 x 122 mm
 • Weight: 55g
 • Colour: white

Connections & Expansion:

 • 1x HDMI (male)
 • 1x USB Type-C for power supply
Mendimet dhe komente të klientëve për "Google Chromecast with Google TV (Snow)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme