FES-SATA 4TB Toshiba P300 5400 RPM 128MB

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16355
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (8%): 87,96 €
95,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

FES-SATA 4TB Toshiba P300 5400 RPM 128MB


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "FES-SATA 4TB Toshiba P300 5400 RPM 128MB"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: AOC Gaming C24G1 Curved  24''

AOC Gaming C24G1 Curved 24''

Nuk eshte ne Stok
320,00 € 250,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: notebook bag 15.6" 39cm  classic black | Innovation IT

notebook bag 15.6" 39cm classic black | Innovation IT

Në magazinë në dyqan
25,00 € 15,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Asus Vivobook 14 X420UA-EB112T i3 / 4GB / 256GB SSD / 14" FHD / Windows 10 (silver)

Asus Vivobook 14 X420UA-EB112T i3 / 4GB / 256GB SSD...

Processor: Intel i3
Processor description: Intel i3-7020U 2.30 GHz
Nuk eshte ne Stok
520,00 € 470,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 256 GB SSD / Win 10 Home / MX330 / Full HD

HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 256 GB SSD / Win...

Processor: Intel i5
Në magazinë në dyqan
780,00 € 639,99 € Shto në shportë