Earphone BASEUS Encok H04, wired (silver)

12499
NGH04-0S
BASEUS
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 8,63 €
10,18
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand BASEUS
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Features:

  • žične ušesne headphones
  • primerne for all devices with 3.5" inputom
  • priloženi ušesni ayespterji zagotavljajo odlično prilagajanje and zagotavljajo zvočno izlolacijo aroundce
  • frekvenčni razpon: 20-20000Hz
  • impenyesnca: 32 Ω
  • Length cable: 1,2m
  • Colour: black-silver
Mendimet dhe komente të klientëve për "Earphone BASEUS Encok H04, wired (silver)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: Portable speaker DEFENDER Enjoy S900 + FM tuner

Portable speaker DEFENDER Enjoy S900 + FM tuner

Në magazinë në dyqan
45,00 € 37,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: REMAX Earphone RM-501 white

REMAX Earphone RM-501 white

Në magazinë