Dell E2720HS 27'' (1920x1080) IPS 16: 9 8ms VGA HDMI Speaker VESA FULL HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16348
1252454
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (18%): 169,48 €
199,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

Dell E2720HS 27'' (1920x1080)  IPS 16: 9 8ms VGA HDMI Speaker VESA FULL HD Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Dell E2720HS 27'' (1920x1080) IPS 16: 9 8ms VGA HDMI Speaker VESA FULL HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE i7-10700F|RTX 2060 6GB|32GB RAM|480GB SSD|RGB CASE Sharkoon TG6

INTEL CORE i7-10700F|RTX 2060 6GB|32GB RAM|480GB...

Nuk eshte ne Stok
Pamja e produktit: REDRAGON Keyboard K569 ARYAMAN RGB MECHANICAL

REDRAGON Keyboard K569 ARYAMAN RGB MECHANICAL

Në magazinë në dyqan
65,00 € 49,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB  / 256GB SSD / Win 10 Home

ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB / 256GB SSD / Win...

Processor: Intel i3
Processor description: Intel Core i3-1005G1 1.20Ghz
Në magazinë në dyqan
599,99 € 419,99 € Shto në shportë