Computer LENOVO ThinkCentre V530-15ICR Pentium / 8GB / 512GB SSD / Windows 10 Pro

TRANSPORT FALAS!  
15960
V2-11-BH00-0S-W10P
LENOVO
Desktop Computers
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (8%): 444,50 €
480,06
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Condition NEW - regular program
Graphic Integrated
Keyboard US keyboard
Operating System Windows 10 Professional
Optical drive DVD+/-RW
Processor Intel Pentium
SSD Yes
Stock In stock
Garancioni 1 year
RAM 8GB
HDD 512GB SSD

Pershkrim i detajuar

Processor Intel Pentium Gold G5420 3.8GHz (4MB cachea)
memory 8GB, 512GB SSD storage, DVD±RW unit
graphic card integrated Intel UHD Graphics 610
operating system Windows 10 Pro

Details:

 • DDR4 2666MHz SDRAM, največ to 32GB
 • LAN 10/100/1000Mb/s
 • case black colour
 • with keyboard and mouse

Connections & Expansion:

 • 6x USB 3.1
 • 1x audio 3.5 mm
 • 4x USB 2.0
 • 1x RJ45
 • 1x VGA
 • 1x DisplayPort
 • 1x HDMI


Dimensions: 36 x 27,6 x 14,5 cm
Weight: 5,7 kg

Mendimet dhe komente të klientëve për "Computer LENOVO ThinkCentre V530-15ICR Pentium / 8GB / 512GB SSD / Windows 10 Pro"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Intel Core i9-9900K / GTX 1660 Super 6GB / 32GB / SSD 480GB / Case LED RGB Build Desktop 801B

Intel Core i9-9900K / GTX 1660 Super 6GB / 32GB /...

Nuk eshte ne Stok
1.350,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Intel Core i5-10400F Gen.10 / RAM 8GB / SSD 240GB / GTX 1650 4GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 706B

Intel Core i5-10400F Gen.10 / RAM 8GB / SSD 240GB /...

Nuk eshte ne Stok
750,00 € 529,99 € Shto në shportë