Computer LENOVO ThinkCentre V530-15ICR Pentium / 4GB / 512GB SSD / Windows 10 Pro

TRANSPORT FALAS!  
15959
V1-11-BH00-0S-W10P
LENOVO
Desktop Computers
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (8%): 423,76 €
457,66
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Condition NEW - regular program
Graphic Integrated
Keyboard US keyboard
Operating System Windows 10 Professional
Optical drive DVD+/-RW
Processor Intel Pentium
SSD Yes
Stock In stock
Garancioni 1 year
RAM 4GB
HDD 512GB SSD

Pershkrim i detajuar

Processor Intel Pentium Gold G5420 3.8GHz (4MB cachea)
memory 4GB, 512GB SSD storage, DVD±RW unit
graphic card integrated Intel UHD Graphics 610
operating system Windows 10 Pro

Details:

 • DDR4 2666MHz SDRAM, največ to 32GB
 • LAN 10/100/1000Mb/s
 • case black colour
 • with keyboard and mouse

Connections & Expansion:

 • 6x USB 3.1
 • 1x audio 3.5 mm
 • 4x USB 2.0
 • 1x RJ45
 • 1x VGA
 • 1x DisplayPort
 • 1x HDMI


Dimensions: 36 x 27,6 x 14,5 cm
Weight: 5,7 kg

Mendimet dhe komente të klientëve për "Computer LENOVO ThinkCentre V530-15ICR Pentium / 4GB / 512GB SSD / Windows 10 Pro"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP GEH Midi Inter-Tech W-III

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB /...

Nuk eshte ne Stok
870,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Pavilion Gaming TG01-1300ng i7-10700F/GTX1660Ti/16GB/256GB SSD + 1TB HDD/Win 10 Home

HP Pavilion Gaming TG01-1300ng...

Nuk eshte ne Stok
1.199,99 € Shto në shportë