Cherry DW 3000 (keyboard + mouse)

TRANSPORT FALAS!  
16099
JD-0710SL-2
CHERRY
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
2 vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 16.03.2021


Pa TVSH (8%): 43,87 €
47,38
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 2 years

Pershkrim i detajuar

Features:

 • wireless Bundle mouse and keyboard
 • Tihe, nizkoprofilne tipke with obstojnimi znaki
 • Pričakovana življenjska doba tipk to 10 million klikov
 • 4 tipke for bližnjice (kalkulator, e-pošta, brskalnik, spanje)
 • Nano USB receiver for 2,4 GHz withoutwired connect with dosegom to 10 m
 • mouse Suitable for levičarje and desničarje
 • Optical sensor with 1200 DPI
 • Indikator napolnjenosti on miški and tipkovnici
 • Ne potrebuje doyestne programske opreme
 • with 1x AA Battery for miško and 1x AAA Battery for tipkovnico
 • UK razporeditev tipk
 • Colour: black
Mendimet dhe komente të klientëve për "Cherry DW 3000 (keyboard + mouse)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: MARVO G909H BK gaming mouse

MARVO G909H BK gaming mouse

Në magazinë në dyqan
28,00 € 20,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Marvo Keyboard KG901 MECHANICAL GAMING KEYBOARD

Marvo Keyboard KG901 MECHANICAL GAMING KEYBOARD

Në magazinë në dyqan
50,00 € 39,99 € Shto në shportë