Asus laptop backpack Nereus up-to 16"

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
14151
90-XB4000BA00060
ASUS
ÇANTA
I ri
1 Vjet
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 03.03.2021


Çmimi i rregullt 49,99 €. Save 14,99 € (30 %)
35,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand ASUS
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Features:

Rarepack designed for notebooks to Size 16 "(40.64 cm)
two pocket for safe carrying of notebook and other items
Dimensions: ~ 440 x ~ 390 x ~ 50 mm
Color: black

Mendimet dhe komente të klientëve për "Asus laptop backpack Nereus up-to 16""

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Essential Top Load Case 15.6"

HP Essential Top Load Case 15.6"

Në magazinë në dyqan
29,99 € 19,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ELEMENT laptop backpack Brisk 17,3"

ELEMENT laptop backpack Brisk 17,3"

Në magazinë në dyqan
59,99 € 49,99 € Shto në shportë