Asus laptop backpack ARTEMIS BP27 17,3"

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
14281
90XB0410-BBP010
ASUS
ÇANTA
I ri
1 Vjet
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 03.03.2021


Çmimi i rregullt 75,00 €. Save 15,01 € (20 %)
59,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand ASUS
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Features:

Rarepack designed for notebooks to Size 43.9 cm (17.3 ")
compartment for notebook, of tabletso and doyestke
sideski pocket, priDimensionsn for Saving plastic, umbrella, etc.
bottom pocket for shoes and / or clothing
Front smaller pocket
hidden safe pocket into Rarepacka's back
Dimensions: ~ 360 x ~ 190 x ~ 530 mm
Color: gray

Mendimet dhe komente të klientëve për "Asus laptop backpack ARTEMIS BP27 17,3""

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', black

KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', black

Në magazinë në dyqan
75,00 € 49,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: TRUST  laptop backpack Light 16"

TRUST laptop backpack Light 16"

Në magazinë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', brown

KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', brown

Në magazinë në dyqan
75,00 € 49,99 € Shto në shportë