Asus D509DA-EJ708 RYZ3-3250U/8GB/256SSD/FHD

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
15340
116547
ASUS
LAPTOP
I ri
1 Vjet
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Çmimi i rregullt 479,00 €. Save 49,01 € (10 %)
429,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand ASUS
Graphic Integrated
Graphic description AMD Radeon Graphics
Processor AMD Ryzen 3
Processor description AMD Ryzen 3 3250U 2.60Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 8GB
Display 15,6" - 39,6 cm
SSD 256 GB M2

Përshkrim i produktit

Asus D509DA-EJ708 RYZ3-3250U/8GB/256SSD/FHD/matt


Pershkrim i detajuar

- 2.6 / 3.5GHz AMD Ryzen 3 3250U, DualCore
- 39.6cm (15.6 ") display 1920x1280 FHD, matt
- 8GB DDR4 2400
- 256GB SSD M.2, PCIe, NVMe
- AMD Radeon Graphics, shared memory
- 300MBit W-LAN 802.11b / g / n / a / ac
- Bluetooth 4.1
- 1x USB3.0 Type-C, 1x USB3.0, 2x USB2.0, HDMI
- card reader
- webcam

Mendimet dhe komente të klientëve për "Asus D509DA-EJ708 RYZ3-3250U/8GB/256SSD/FHD"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP 250 G7

HP 250 G7

Processor: Intel Pentium
Processor description: Intel Pentium Gold 4417U 2.30 Ghz QuadCore
Nuk eshte ne Stok
355,00 € 264,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit: ASUS X540UB-DM231T Intel Core i7-8550U

ASUS X540UB-DM231T Intel Core i7-8550U

Processor: Intel i7
Processor description: Intel® Core™ i7-8550U Processor 8M Cache, up to 4.00 GHz
Nuk eshte ne Stok
820,00 € 599,99 € Shto në shportë