Apacer USB 64GB 3.1 FLASH DRIVE

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
13345
APACER
USB Flash Drive
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 08.12.2020


Çmimi i rregullt 19,99 €. Save 7,49 € (37 %)
12,50
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Apacer USB 64GB 3.1 FLASH DRIVE


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Apacer USB 64GB 3.1 FLASH DRIVE"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: GTX 1660 6GB Palit StormX - Dual Slot - 1Fan 1xDVI/1xDP/1xHDMI

GTX 1660 6GB Palit StormX - Dual Slot - 1Fan...

Nuk eshte ne Stok
299,99 € 199,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS X507MA-BR145T Celeron

ASUS X507MA-BR145T Celeron

Processor: Intel Celeron
Nuk eshte ne Stok
350,00 € 259,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ELEMENT bag for notebook 15,6"

ELEMENT bag for notebook 15,6"

Incoming
29,99 € 24,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Prestige Magenta CE403A HP - M 551

Prestige Magenta CE403A HP - M 551

Incoming
70,00 € 42,00 € Shto në shportë