AOC Value-line Q3279VWFD8 31.5 "(2560x1440) Wide Quad HD VGA HDMI DP IPS FreeSync 75Hz Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
15845
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 399,99 €. Save 125,00 € (31 %)
274,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand AOC
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 31.5
Resolution 2560x1440

Përshkrim i produktit

AOC Value-line Q3279VWFD8 31.5 "(2560x1440) Wide Quad HD VGA HDMI DP IPS FreeSync 75Hz Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "AOC Value-line Q3279VWFD8 31.5 "(2560x1440) Wide Quad HD VGA HDMI DP IPS FreeSync 75Hz Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung Galaxy A71 Black ROM 128GB 6GB RAM Dual SIM

Samsung Galaxy A71 Black ROM 128GB 6GB RAM Dual SIM

Nuk eshte ne Stok
449,99 € 399,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE i9-11900F Gen.11 |RTX 3060 12GB|32GB RAM|500GB m.2 SSD|RGB CASE MSI 100R-01

INTEL CORE i9-11900F Gen.11 |RTX 3060 12GB|32GB...

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: HP  A3 Officejet 7110 A3 15S. LAN / WiFi

HP A3 Officejet 7110 A3 15S. LAN / WiFi

Nuk eshte ne Stok
220,00 € 150,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Samsung S24F354FHU 23.5 "(1920x1080)  Full HD HDMI VGA 60Hz VESA 75x75 4 ms black

Samsung S24F354FHU 23.5 "(1920x1080) Full HD HDMI...

Në magazinë në dyqan
179,99 € 139,99 € Shto në shportë