AOC 27B2H 27 '' (1920x1080) 8ms 16: 9 VGA HDMI VESA Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16183
1116198
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (18%): 144,06 €
169,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

AOC 27B2H 27 '' (1920x1080)  8ms 16: 9 VGA HDMI VESA Full HD Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "AOC 27B2H 27 '' (1920x1080) 8ms 16: 9 VGA HDMI VESA Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 8GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP LC-Power 700B

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 8GB /...

Nuk eshte ne Stok
Pamja e produktit: Prestige CF279A M12 / MFP M26

Prestige CF279A M12 / MFP M26

Incoming
20,00 € 13,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung G985 F/DS Galaxy S20+ Light Blue ROM 128GB 8GB RAM Color Options: Light Blue and Black

Samsung G985 F/DS Galaxy S20+ Light Blue ROM 128GB...

Nuk eshte ne Stok
899,99 € 849,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: LENOVO Ideapad 330-15IKB  Intel Core  i3-7020U

LENOVO Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-7020U

Processor: Intel i3
Processor description: Intel i3-7020U 2.30 GHz
Nuk eshte ne Stok
450,00 € 369,99 € Shto në shportë