AOC 24B2XH 23.8 '' (1920x1080) IPS 8ms 16: 9 USB HDMI Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16187
1116197
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 179,99 €. Save 40,00 € (22 %)
139,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand AOC
Condition NEW - regular program
Resolution FHD (1920 x 1080)
Stock 1
Display 24"

Përshkrim i produktit

AOC 24B2XH 23.8 '' (1920x1080)  IPS 8ms 16: 9 USB HDMI Full HD Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "AOC 24B2XH 23.8 '' (1920x1080) IPS 8ms 16: 9 USB HDMI Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: LiteOn eBAU108 black External DVD burner

LiteOn eBAU108 black External DVD burner

Në magazinë në dyqan
Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS X560UD-EJ153T Processor Intel Core i7 , 15,6" FHD1920 X 1080, RAM 16GB, SSD 256GB, NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB,  Windows 10

ASUS X560UD-EJ153T Processor Intel Core i7 , 15,6"...

Resolution: 1080 X 1920
Processor: Intel i7
Processor description: inel core i7-8550U 1.8GHZ
Nuk eshte ne Stok
950,00 € 759,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Blue 32GB Dual Sim

Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Blue 32GB Dual Sim

Nuk eshte ne Stok
239,00 € 219,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Pavilion Gaming TG01-1300ng i7-10700F/GTX1660Ti/16GB/256GB SSD + 1TB HDD/Win 10 Home

HP Pavilion Gaming TG01-1300ng...

Nuk eshte ne Stok
1.199,99 € Shto në shportë