AOC 24B1H 23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15351
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 08.12.2020


Çmimi i rregullt 199,99 €. Save 60,00 € (30 %)
139,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand AOC
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 24
Resolution 1920x1080

Përshkrim i produktit

AOC 24B1H  23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full HD Bla


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "AOC 24B1H 23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS VivoBook 15 R564FJ-EJ520T i7-10510U / 8GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home

ASUS VivoBook 15 R564FJ-EJ520T i7-10510U / 8GB DDR4...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-10510U, 4x 1.80GHz
Në magazinë në dyqan
999,99 € 899,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Samsung A315FN/DSN Galaxy A31 Black and Blue Dual Sim

Samsung A315FN/DSN Galaxy A31 Black and Blue Dual Sim

Në magazinë në dyqan
359,00 € 299,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Ritar bateri 12V 55AH Deep Cycle

Ritar bateri 12V 55AH Deep Cycle

Në magazinë në dyqan
130,00 € 119,99 € Shto në shportë