ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB / 256GB SSD / Win 10 Home

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16314
120207
ACER
LAPTOP
I ri
Nuk eshte ne Stok
Çmimi i rregullt 599,99 €. Save 149,99 € (25 %)
450,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand ACER
Graphic Integrated
Operating System Windows 10
Processor Intel i3
Processor description Intel Core i3-1005G1 1.20Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 8GB
Display 17,3"
SSD 256 GB

Përshkrim i produktit

ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB / 256GB
SSD / Win 10 Home


Pershkrim i detajuar

ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB / 256GB
SSD / Win 10 Home

- ACER A317-52-36SY 
- Intel Core i3-1005G1 1.20Ghz
- Display 17.3” 1600x900 HD
- RAM 8GB | 256GBSSD 
- Win 10 Home

Mendimet dhe komente të klientëve për "ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB / 256GB SSD / Win 10 Home"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Prestige CF279A M12 / MFP M26

Prestige CF279A M12 / MFP M26

Incoming
20,00 € 13,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 256 GB SSD / Win 10 Home / MX330 / Full HD

HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 256 GB SSD / Win...

Processor: Intel i5
Nuk eshte ne Stok
780,00 € 659,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE I9-10850K GEN.10 | RTX 3060 12GB | RAM 16GB | SSD 500GB m.2 | CASE MSI MAG Vampiric 010X

INTEL CORE I9-10850K GEN.10 | RTX 3060 12GB | RAM...

Në magazinë në dyqan
1.780,00 € Shto në shportë