2TB Toshiba P300 7200RPM 64MB 3.5"

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16267
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (8%): 55,55 €
59,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand TOSHIBA
Condition NEW - regular program
HDD 2TB

Përshkrim i produktit

2TB Toshiba P300 7200RPM 64MB

TOSHIBA P300 internal hard disk 2TB – 3.5″ (inches) PC – SATA hard disk (HDD)


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "2TB Toshiba P300 7200RPM 64MB 3.5""

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP EliteDesk 800 G2 i5-6500 (4x3.2) / 8GB DDR4 / 256GB SSD

HP EliteDesk 800 G2 i5-6500 (4x3.2) / 8GB DDR4 /...

Në magazinë në dyqan
350,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: GXT 310 Radius Gaming Headset - Trust

GXT 310 Radius Gaming Headset - Trust

Në magazinë në dyqan
45,00 € 35,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Table mount for 2 monitors up to 86cm 34 "15KG ARCTIC Z2 (Gen3)

Table mount for 2 monitors up to 86cm 34 "15KG...

Në magazinë në dyqan