2TB Seagate Barracuda ST2000DM008 7200RPM 256MB 3.5"

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16268
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (8%): 55,55 €
59,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Barracuda
Condition NEW - regular program
HDD 2TB

Përshkrim i produktit

2TB Seagate Barracuda ST2000DM008 7200RPM 256MB 3.5"

internal hard disk 2TB – 3.5″ (inches) PC – SATA hard disk (HDD)


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "2TB Seagate Barracuda ST2000DM008 7200RPM 256MB 3.5""

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Pavilion 17-ab420ng i5-8300H / 8GB / 128GB SSD+1TB HDD / Win 10 Home

HP Pavilion 17-ab420ng i5-8300H / 8GB / 128GB...

Processor: Intel i5
Processor description: Intel i5-8300H 2.30 GHz
Nuk eshte ne Stok
799,99 € 599,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP GEH Midi Inter-Tech W-III

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB /...

Nuk eshte ne Stok
870,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

Në magazinë në dyqan