1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5"

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16269
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (8%): 32,40 €
34,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand WD
Condition NEW - regular program
HDD 1TB HDD

Përshkrim i produktit

1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5"


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5""

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

Në magazinë në dyqan
49,99 € 39,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Notebook - 15-ra017nia Celeron

HP Notebook - 15-ra017nia Celeron

Processor: Intel Celeron
Nuk eshte ne Stok
299,99 € 215,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-2

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD...

Nuk eshte ne Stok
799,99 € Shto në shportë