1TB SSD External InnovationIT Superior portable USB3.2 Gen2 Black retail SSDEX

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16189
00-1024000
Other
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (8%): 92,58 €
99,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

1TB SSD External InnovationIT Superior portable USB3.2 Gen2 Black retail SSDEX 


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "1TB SSD External InnovationIT Superior portable USB3.2 Gen2 Black retail SSDEX "

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Acer PH315-53-76BM i7-10750H / 8GB / 512 GB SSD / GTX 1650Ti / Win 10 Home

Acer PH315-53-76BM i7-10750H / 8GB / 512 GB SSD /...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-10750H 2.60GHz
Nuk eshte ne Stok
1.350,00 € 999,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Lenovo 330-15IKBR i5-8250U / 8GB / 256 GB SSD / Win 10 Home / MX150 / Full HD

Lenovo 330-15IKBR i5-8250U / 8GB / 256 GB SSD / Win...

Processor: Intel i5
Processor description: Intel Core i5-8250U (1.6GHz, 6MB)
Nuk eshte ne Stok
699,99 € 570,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-2

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD...

Nuk eshte ne Stok
799,99 € Shto në shportë